ورکشاپ و پست پروداکشن

عنوان دوره: دوره آموزش پست پروداکشن - آموزش انواع ورکشاپ های معماری داخلی و خارجی ساختمان 

 

 

مدرس : مهندس مهدی بندری . 

هدف دوره: آموزش جامع، ساده و کاربردی مفاهیم اساسی و بنیادی بخش‌های پر اهمیت تری‌دی‌مکس و پست پروداکشن
مدرس: مهندس مهدی بندری


مخاطبین دوره: مهندسین، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های معماری، دکوراسیون داخلی، عمران و شهرسازی و گرافیک؛ علاقه‌مندان به انیمیشن، هنرهای دیجیتالی و سه‌بعدی و نیز گرافیست‌ها و طراحان صنعتی بعد از گذراندن دوره های تری‌دی‌مکس و وی‌ری (V-Ray)


پیش‌نیاز دوره: آشنایی با تری‌دی‌مکس و وی‌ری (V-Ray)


* نکته: آشنایی با نرم‌افزارهای معماری و گرافیکی مانند اتوکد و فتوشاب در دوره الزامی نمی‌باشد.


شیوه تدریس: جهت بیشترین بهره‌برداری هنرجویان در طول دوره آموزشی و عدم صرف وقت در یادداشت برداری، تدریس استاد به صورت فیلم ویدئویی در آخر کلاس به هنر جو تقدیم می‌گردد. همچنین در پایان جلسه متناسب با مطالب آموزش داده شده تمریناتی را جهت انجام در منزل به هنرجو داده می‌شود. به طور کلی در هر جلسه، 70% از زمان آن اختصاص به آموزش استاد و 30% از زمان ابتدایی کلاس اختصاص به صرف پرسش و رفع اشکالات و نیز کرکسیون نمودن تمرینات انجام شده می‌باشد.

 

 

 

انتظارات در پایان دوره: 

  • یادگیری عمیق و حرفه‌ای محیط نرم‌افزار تری‌دی‌استودیو مکس، آشنایی با سخت‌افزارهای مختلف سه‌بعدی و ایجاد تعامل میان نرم‌افزارهای3ds max  و نرم‌افزارهای کاربردی مانند AutoCAD، تحلیل ساختار مدل و انتخاب بهترین تکنیک مادلینگ برای ساخت حجم‌های پیچیده، آنالیز نور و درک مفهوم فیزیکی نور در دنیای واقع، ایجاد درک از فرایند پردازش کامپیوتر برای رندرینگ جهت خلق آثاری فاخر و به طور کلی تمام موارد مورد نیاز برای اجرای یک پروژه معماری، عمرانی شهرسازی و غیره در محیط تری‌دی‌استودیو مکس مسلط خواهد شد.
  • در این دوره آموزشی جلسات آشنایی هنرجویان با استاد پست پروداکشن و ورکشاپ های تری دی مکس جناب آقای مهدی بندری، سمپوزیوم و همایش‌های تری دی مکس با حضور استاد مربوطه و هنرجویان تری‌دی‌مکس و پست پروداکشن، ده‌ها ورکشاپ تری‌دی‌مکس و تری‌دی‌مکس در معماری با حضور هنرجویان آموزشگاه و با مدیریت استاد بندری و نیز نمایشگاه‌های گروهی هنرجویان تری‌دی‌مکس در محل نمایشگاه‌های آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی برگزار می‌گردد.
  • همچنین دانش‌آموختگان جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی از امکانات سمعی و بصری برای نشان دادن فیلم‌های آموزشی استفاده می‌کنند.
  • همچنین گواهی پایان دوره آموزشی به دو زبان فارسی و یک زبان انتخابی توسط هنرجو با ترجمه مورد تأیید قوه قضاییه به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه صادر می‌گردد.

اطلاعات ثبت نام دوره و محل برگزاری

نحوه ثبت نام 

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو کلاس‌ها با شماره

تلفن های ۲۲۵۸۷۵۸v  یا  ۲۲۵۸۰۵۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرماییدتماس حاصل فرمایید.

محل برگزاری

تهران ـ پاسداران - ابتدای گلستان سوم - ساختمان 120

مرکز آموزش تری دی مکس و وی ری - تصویرگران پویا اندیش

 

ورکشاپ و پست پروداکشن مشاهده شده توسط Customers ورکشاپ و پست پروداکشن - آموزش پست پروداکشن - آموزش انواع ورکشاپ های معماری داخلی و خارجی ساختمان - مرکز آموزش تخصصی پست پروداکشن معماری - تصویرگران پویا اندیش - توسط مهندس مهدی بندری رتبه:4.5