>

<

با ما تماس بگیرید

22580505

22587587

آموزش ۳dmax

مدرس : مهندس مهدی بندری .

هدف دوره آموزش ۳dmax

 

آموزش جامع، ساده و کاربردی مفاهیم اساسی و بنیادی بخش‌های پر اهمیت ۳Ds Max

مخاطبین دوره آموزش ۳dmax :

مهندسین، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های معماری، دکوراسیون داخلی، عمران ، شهرسازی ، طراحان کابینت ،  علاقه‌مندان به انیمیشن، هنرهای دیجیتالی و سه‌بعدی و نیز گرافیست‌ها و طراحان صنعتی

پیش‌نیاز دوره آموزش تری دی مکس: آشنایی اولیه با کامپیوتر و ویندوز

متد تدریس شیوه تدریس: جهت بیشترین بهره‌برداری هنرجویان در طول دوره آموزشی و عدم صرف وقت در یادداشت برداری، تدریس استاد به صورت فیلم ویدئویی در آخر کلاس به هنر جو تقدیم می‌گردد. همچنین در پایان جلسه متناسب با مطالب آموزش داده شده تمریناتی را جهت انجام در منزل به هنرجو داده می‌شود. به طور کلی در هر جلسه، ۷۰% از زمان آن اختصاص به آموزش استاد و ۳۰% از زمان ابتدایی کلاس اختصاص به صرف پرسش و رفع اشکالات و نیز کرکسیون نمودن تمرینات انجام شده می‌باشد.

انتظارات  انتظارات در پایان دوره آموزش تری دی مکس:

یادگیری عمیق و حرفه‌ای محیط نرم‌افزار تری‌دی‌استودیو مکس
آشنایی با سخت‌افزارهای مختلف سه‌بعدی و ایجاد تعامل میان نرم‌افزارهای۳ds max  و نرم‌افزارهای کاربردی مانند AutoCAD
تحلیل ساختار مدل و انتخاب بهترین تکنیک مادلینگ برای ساخت حجم‌های پیچیده
آنالیز نور و درک مفهوم فیزیکی نور در دنیای واقع
ایجاد درک از فرایند پردازش کامپیوتر برای رندرینگ جهت خلق آثاری فاخر
و به طور کلی تمام موارد مورد نیاز برای اجرای یک پروژه معماری، عمرانی شهرسازی و غیره در محیط تری‌دی‌استودیو مکس مسلط خواهد شد.

در دوره آموزش ۳dmax جلسات آشنایی هنرجویان با استاد ورکشاپ های تری دی مکس جناب آقای مهدی بندری، سمپوزیوم و همایش‌های ۳Ds max با حضور و سخنرانی اساتید مشهور تری دی مکس، ورکشاپ‌ها و سمپوزیوم‌های تری‌دی‌مکس و پست پروداکشن با حضور هنرجویان آموزشگاه و با مدیریت استاد بندری و نیز نمایشگاه‌های گروهی هنرجویان تری‌دی‌مکس و پست پروداکشن در محل نمایشگاه‌های آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی برگزار می‌گردد.

گواهی پایان دوره آموزشی تری دی مکس به دو زبان فارسی و یک زبان انتخابی توسط هنرجو با ترجمه مورد تأیید قوه قضاییه به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه صادر می‌گردد.

نکته: جهت شرکت در دوره آموزش ۳d max آشنایی با نرم‌افزارهای معماری و گرافیکی مانند اتوکد و فتوشاب در دوره الزامی نمی باشد .

اطلاعات ثبت نام دوره و محل برگزاری:

نحوه ثبت نام: جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو کلاس‌ها با شماره تلفن های : ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ یا ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲  – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

لوکیشن محل برگزاری : تهران ـ پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان ۱۲۰  –  مرکز آموزش تری دی مکس و وی ری – تصویرگران پویا اندیش

کلاس های آموزشی ۳D MAX :

آموزش 3dmax
آموزش vray
پست پروداکشن

 جدیدترین مقالات آموزشی رایگان تری دی مکس :

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به مرکز تخصصی آموزش تری دی مکس - موسسه تصویرگران پویا اندیش می باشد .