آموزش 3dmax | دوره آموزش 3dmax

آموزش 3dmax

مدرس : مهندس مهدی بندری .


هدف دوره آموزش 3dmax

آموزش جامع، ساده و کاربردی مفاهیم اساسی و بنیادی بخش‌های پر اهمیت 3Ds Max


مخاطبین دوره آموزش 3dmax

مهندسین، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های معماری، دکوراسیون داخلی، عمران ، شهرسازی ، طراحان کابینت ،  علاقه‌مندان به انیمیشن، هنرهای دیجیتالی و سه‌بعدی و نیز گرافیست‌ها و طراحان صنعتی


پیش‌نیاز دوره آموزش تری دی مکس:آشنایی اولیه با کامپیوتر و ویندوز


شیوه تدریس: جهت بیشترین بهره‌برداری هنرجویان در طول دوره آموزشی و عدم صرف وقت در یادداشت برداری، تدریس استاد به صورت فیلم ویدئویی در آخر کلاس به هنر جو تقدیم می‌گردد. همچنین در پایان جلسه متناسب با مطالب آموزش داده شده تمریناتی را جهت انجام در منزل به هنرجو داده می‌شود. به طور کلی در هر جلسه، 70% از زمان آن اختصاص به آموزش استاد و 30% از زمان ابتدایی کلاس اختصاص به صرف پرسش و رفع اشکالات و نیز کرکسیون نمودن تمرینات انجام شده می‌باشد.


انتظارات در پایان دوره آموزش تری دی مکس

یادگیری عمیق و حرفه‌ای محیط نرم‌افزار تری‌دی‌استودیو مکس، آشنایی با سخت‌افزارهای مختلف سه‌بعدی و ایجاد تعامل میان نرم‌افزارهای3ds max  و نرم‌افزارهای کاربردی مانند AutoCAD، تحلیل ساختار مدل و انتخاب بهترین تکنیک مادلینگ برای ساخت حجم‌های پیچیده، آنالیز نور و درک مفهوم فیزیکی نور در دنیای واقع، ایجاد درک از فرایند پردازش کامپیوتر برای رندرینگ جهت خلق آثاری فاخر و به طور کلی تمام موارد مورد نیاز برای اجرای یک پروژه معماری، عمرانی شهرسازی و غیره در محیط تری‌دی‌استودیو مکس مسلط خواهد شد.
در دوره
آموزش 3dmax جلسات آشنایی هنرجویان با استاد ورکشاپ های تری دی مکس جناب آقای مهدی بندری، سمپوزیوم و همایش‌های 3Ds max با حضور و سخنرانی اساتید مشهور تری دی مکس، ورکشاپ‌ها و سمپوزیوم‌های تری‌دی‌مکس و پست پروداکشن با حضور هنرجویان آموزشگاه و با مدیریت استاد بندری و نیز نمایشگاه‌های گروهی هنرجویان تری‌دی‌مکس و پست پروداکشن در محل نمایشگاه‌های آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی برگزار می‌گردد.


گواهی پایان دوره آموزشی به دو زبان فارسی و یک زبان انتخابی توسط هنرجو با ترجمه مورد تأیید قوه قضاییه به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه صادر می‌گردد.


 * نکته: جهت شرکت در دوره آموزش 3d max آشنایی با نرم‌افزارهای معماری و گرافیکی مانند اتوکد و فتوشاب در دوره الزامی نمی‌باشد.

اطلاعات ثبت نام دوره و محل برگزاری

نحوه ثبت نام: جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو کلاس‌ها با شماره تلفن های :  ۲۲۵۸۷۵۸۷  یا  ۲۲۵۸۰۵۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

محل برگزاری : تهران ـ پاسداران - ابتدای گلستان سوم - ساختمان 120

مرکز آموزش تری دی مکس و وی ری - تصویرگران پویا اندیش

بعدی 1 2 3 4 5 6 7 
بعدی 1 2 3 4 5 6 7 
دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: 
آموزش 3dmax | دوره آموزش 3dmax مشاهده شده توسط Customers آموزش 3dmax | دوره آموزش 3dmax - آموزش 3dmax با هدف آموزش جامع، ساده ،عمیق و کاربردی مفاهیم اساسی و بنیادی و محیط نرم‌افزار 3ds max،در مرکز آموزش تری دی مکس و وی ری-تصویرگران پویا اندیش رتبه:4.5